Průvodce Pro Vaši Kuchyni: 12 Věcí, Které Je Třeba Zvážit, Než Se Rozhodnete O Koupi Stroje Na SmoothieVaše babička neměla mnoho kuchyňských možností. Spotřebiče byly jednoduché. Vezměte si například velký pultový výrobník smoothie ona má. Bylo to velké a hlasité. Mohlo mít několik nastavení rychlosti. To bylo ono. Snad jediná věc, která z něj udělala dobrou volbu, byla jeho konstrukce podobná tanku. Po všech těch letech stále funguje. Budoucnost je nyní. Tyto výkonné, všestranné spotřebiče dokážou víc než jen šlehání smetany a mixování smoothies. Tyto přístroje dokážou vyrobit arašídové máslo, mletou kávu ns nebo ohřívat polévky. Procházet zde a získejte aktuální zprávy zapnuto smoothie.

Na co si dát pozor při nákupu smoothie makeru
Pokud hledáte, existuje mnoho možností smoothie makery. Výběr z tolika možností může být ohromující. Vědění je síla. Můžete se rozhodnout správně, když budete mít všechny informace před sebou. Tento průvodce je mým pokusem vám pomoci. Zde je několik tipů, které vám pomohou vybrat ty nejlepší smoothie makery.

Jaký typ smoothie makeru opravdu potřebujete?
Existuje více než jeden typ smoothie makerů. Možná znáte klasický stolní smoothie maker. Používala ho vaše babička. Začneme nejběžnějším a nejoblíbenějším typem.

Stolní smoothie maker:
Jedná se o stálé kuchyňské zařízení. Jednoduché ovládání a nabízejí více rychlostí. Bývají levnější než vysoce výkonný smoothie maker, protože jsou méně výkonné. Mnoho lidí nechává své smoothie makery na kuchyňské lince, takže prostor je třeba zvážit. Základna jednotky obsahuje motor.

Ponorný smoothie maker:
Jedná se o ruční ponorné smoothie maker. Takže jsou nyní cenově dostupné, že si jej mnoho lidí koupí, stejně jako stolní smoothie maker. Ponorný mixér můžete vložit do jakéhokoli jídla, které chcete mixovat. Ruční smoothie maker můžete používat v hrncích nebo pánvích, stejně jako v miskách. Nejlépe funguje na přípravu smoothies nebo pyré. Jejich motory nejsou tak výkonné jako u pultové jednotky.

Osobní smoothie maker
Název říká vše. Tyto smoothie výrobníky jsou určeny pro použití na jednu porci. Tyto mixéry jsou ideální pro ranní přípravu smoothies a power shakeů. Mnoho nádob a šálků jsou určeny k mixování a pití. Mnoho šálků má uzávěry, takže si můžete smoothie připravit doma a vzít si ho s sebou.

Malé smoothie maker mají obvykle pouze jednu nebo dvě rychlosti. Jsou levnější než stolní smoothie maker. Pokud hodně vaříte, nejsou skvělou náhradou za tradiční stolní smoothie makery.

Vysoce výkonný smoothie maker
Tyto nejlépe hodnocené smoothie makery nabízejí funkce stolních smoothie makerů, ale na steroidech. Na rozdíl od jiných typů smoothie makerů dokáže zpracovat tvrdé i měkké ingredience. Některé stroje dokonce dokážou rozemlít pšenici na mouku. Vysoce výkonné mixovací stroje mít mocný motory a vysoká cena. Jejich základna je často větší než tradiční stolní smoothie výrobníky.

Jaký typ osobnosti jste „smoothie maker“?
Typ výrobníků smoothie, které potřebujete, může záviset na typu „osobnosti tvůrce smoothie“, kterou máte. Který je pro vás ten pravý?

Jsem kuchař na školení
Ano, smoothie makery jsou skvělé na přípravu smoothies. Můžete však také otevřít kuchařku a připravit si vlastní omáčky. A multifunkční mixér je ten, který umí polévky i omáčky. Bylo by skvělé, kdyby mixér mohl také sekat a drtit. Pro ​​jejich výkonné mixéry jsou zapotřebí vysoce výkonné mixéry motor a větší kapacitu. Vysoce výkonné mixéry lze také zdvojnásobit jako kuchyňské roboty. Některé umí i ohřívat.

Jsem zdravotní cvok
Zdravé ovocné a zeleninové smoothie nebo proteinové koktejly jsou to jediné, co uděláte ve smoothie makerech. Pak opravdu potřebujete jen osobní smoothie makery – zvláště pokud je děláte jen pro sebe.

Jsem mixolog
Led může být tvrdý na čepele smoothie výrobníku. To také může zahltit a spálit motor. Pokud rádi připravujete mražené nápoje, osobní smoothie nebo stolní mixér s nízkým výkonem není tou nejlepší volbou. Pokud si to můžete dovolit, stolní smoothie maker nebo vysoce výkonný mixér je nejlepší volbou.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://kramerbland95.bravejournal.net/trackback/8462200

This post's comments feed